Cenník Kaki

Vyberte si, čo vám najviac vyhovuje

Akciová zľava!

*Pri ročnom tarife máte 2 mesiace zdarma (uhrádzate iba 10 mesiacov).

Dostupné funkcie vo všetkých tarifoch

 • Databáza stoviek receptov (ktorá sa postupne rozširuje)
 • Jedálničky podľa individuálnej, dennej kalorickej potreby vášho tela
 • Možnosť vypočítať si váš odporúčaný, denný energetický príjem
 • Výber z kategórií jedál (raňajky, desiata, obed, olovrant, večera, dezerty, polievky, smoothie, pudingy atď.)
 • Vyhľadávanie konkrétnych receptov podľa názvu i konkrétnej ingrediencie
 • Vyhľadávanie receptov podľa časovej náročnosti (napr. rýchle raňajky, rýchla večera atď.)
 • Rozdelenie receptov podľa kalorickej hodnoty (napr. raňajky 200 kcal, obed 400 kcal atď.)
 • Automatický prepočet počtu porcií u každého receptu (napr. pre 1 osobu, 2 osoby, 3 osoby atď.)
 • Ingrediencie uvádzané v kuchynských mierkach (napr. čajová lyžička, polievková lyžička, kus, miska, krajec atď.)
 • Bežne dostupné potraviny, ktoré nájdete v každom supermarkete
 • Kompletné výživové zloženie v každom recepte (napr. kalorická hodnota, sacharidy, bielkoviny, tuky, vláknina, vitamíny a minerály)
 • Možnosť vybrať si obľúbené jedlá (konkrétne recepty) a vyskladať si z nich vlastný jedálniček
 • Nákupné zoznamy ku každému jedálničku (odporúčanému podľa cieľa, ale aj k tomu, ktorý si sami vytvoríte)
 • Možnoť vytlačiť si každý, vlastný nákupný zoznam (pre jedálniček i pre jednotlivé recepty zvlášť)
 • Možnosť vytvárať si vlastné recepty
 • Zdieľanie odkazu konkrétneho, nákupného zoznamu s ďalšími osobami
 • Možnosť vkladať súkromné poznámky do nákupných zoznamov i k jednotlivým receptom
 • Funkčnosť na PC, mobiloch i tabletoch
 • Možnosť vybrať si obľúbené recepty pre konkrétnu príležitosť (napr. jedlo na víkend, narodeninová oslava atď.
 • Diskusné fórum na rôzne témy
 • Odpovede na vaše otázky od skúseného a kvalifikovaného výživového poradcu
 • Prvky sociálnej siete (vlastný profil, správy, upozornenia, komentáre, lajky, priateľstvá, skupiny atď.)
 • K dispozícii komunikácia medzi jednotlivými členmi cez súkromné správy
 • Databáza potravín (aktuálne k dispozícii viac ako 1 000 potravín s informáciami o ich výživovom zložení)
 • Stravovací diár (možnosť značiť si každodennú konzumáciu jedál a nápojov spolu s ich výživovým zložením)
Vyskúšať Kaki zdarma

Napíšte prosím vaše meno a email. Po vyplnení vám ihneď založíme nový účet Kaki a emailom zašleme prístupové údaje.

Využiť akciu a vybrať vhodný tarif

Často kladené otázky

Podľa čoho si mám vybrať tarif? +

Kaki odmeňuje za vernosť. Čím dlhšie obdobie Kaki využívate, tým menej vás to stojí. Pri využívaní ročného tarifu, získate napríklad 2 mesiace úplne zdarma. Všetky tarify ponúkajú rovnaké funkcie bez obmedzení.

Pri výbere dĺžky tarifu záleží teda hlavne na tom, k čomu vám má Kaki pomôcť. Keď je napríklad vašim cieľom schudnutie hmotnosti vďaka zmene stravovacích návykov a životného štýlu, odporúčame tarif na 3 alebo 12 mesiacov. Nakoľko sa jedná o dlhodobý cieľ, ku ktorému vám počas vašej cesty môžu pomôcť podporou a motiváciou ostatní členovia, ale aj autor Kaki, výživový poradca Mgr. Tomáš Hadžega, PhD.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku, OBJEDNAŤ KAKI
Ako si môžem objednať jeden z tarifov Kaki pre nový účet? +

Keď si nepotrebujete vyskúšať Kaki na 7 dní zdarma a chcete si Kaki rovno objednať, stačí kliknúť sem a vybrať si tarif, ktorý vám najviac vyhovuje.

Po vybratí vhodného tarifu, sa vám následne zobrazí jednoduchý objednávkový formulár. V tom iba vyplníte fakturačné údaje a vyberiete spôsob úhrady. Objednávku odošlete, do emailu vám príde zálohová faktúra na objednaný tarif a po jej úhrade, vám systém automaticky vytvorí Váš nový Kaki účet a vy sa môžete s radosťou pustiť do nových, chutných receptov.

Pri úhrade online platobnou kartou sa účet aktivuje ihneď, pri úhrade klasickým bankovým prevodom dôjde k aktivácii účtu o 1 až 2 dni, v závislosti na rýchlosti vašej banky.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku, OBJEDNAŤ KAKI
Akým spôsobom sa môžem do Kaki prihlásiť? +

Prihlásenie do Kaki je veľmi jednoduché. Stačí si vybrať tarif, ktorý vám najviac vyhovuje, vyplniť údaje v objednávke a do pár minút vám do mailu automaticky prídu prihlasovacie údaje do vášho Kaki účtu. 

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku, OBJEDNAŤ KAKI
Ako fungujú úhrady za Kaki? +

Úhrady za členstvo v Kaki online kuchárke fungujú veľmi jednoducho. Kaki môžete uhradiť online platobnou kartou, online bankovým prevodom alebo bežným bankovým prevodom.

Pri úhrade online platobnou kartou alebo online bankovým prevodom, sa vám váš Kaki účet aktivuje do pár minút, po pripísaní vašej úhrady. Do vášho mailu vám následne systém pošle prihlasovacie údaje, meno a heslo.

V prípade úhrady bankovým prevodom tento proces trvá dlhšie. A to 1 až 2 dni, v závislosti od rýchlosti spracovania vašej úhrady zo strany vašej banky. Vaše prihlasovacie údaje do Kaki, vám tak do vášho mailu budú zaslané až po tomto úspešnom úkone.

V ďalšom kroku vás 7 dní pred vypršaním vášho členstva, na túto skutočnosť upozorníme emailom. V tomto období sa následne môžete slobodne a bez záväzkov rozhodnúť či chcete v členstve pokračovať alebo nie. Zároveň vám spolu s upozornením pošleme i nezáväznú faktúru, pre prípadné predĺženie vášho členstva. Keď faktúru neuhradíte, vaše členstvo automaticky vyprší a váš prístup do vášho Kaki účtu sa zablokuje. Keď budete chcieť členstvo v Kaki online kuchárke využívať aj naďalej, stačí faktúru uhradiť a vaše členstvo, sa predĺži na ďalšie obdobie.

Svoje členstvo v Kaki môžete počas jeho trvania taktiež kedykoľvek zrušiť a to jednoduchým jedným kliknutím, v časti členskej sekcie, pod položkou Môj účet.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku, OBJEDNAŤ KAKI
Ako môžem svoj Kaki účet zrušiť? +

Svoj Kaki účet môžete kedykoľvek zrušiť jedným kliknutím, vo vašom profile v položke Môj účet. Keď svoj účet zrušíte ešte pred vypršaním jeho platnosti, môžete ho naplno využívať až konca aktívneho obdobia.

Keď následne licencia vášho Kaki účtu skončí, potom sa váš účet nasledujúci deň automaticky prepne do neaktívneho, obmedzeného režimu. V tomto režime, sa už ďalej do Kaki nemôžete prihlásiť a váš prístup do vášho Kaki účtu bude pozastavený.

Tento neaktívny stav od zrušenia vášho členstva, trvá maximálne 30 dní. Keď si v tomto čase váš Kaki účet znovu aktivujete, váš prístup do Kaki sa automaticky obnoví, spolu s vaším profilom i so všetkým vaším obsahom (napr. obľúbené recepty, nákupné zoznamy, priateľstvá, správy, komentáre, fotky atď.).

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku, OBJEDNAŤ KAKI
Čo stane, keď tarif môjho Kaki účtu vyprší a ja si ho nepredĺžim? +

Keď skončí licencia vášho Kaki účtu, potom sa váš účet nasledujúci deň automaticky prepne do neaktívneho, obmedzeného režimu. V tomto režime, sa už ďalej do Kaki nemôžete prihlásiť a váš prístup do vášho Kaki účtu je pozastavený.

Tento neaktívny stav od vypršania vášho členstva, trvá maximálne 30 dní. Keď si v tomto čase váš Kaki účet znovu aktivujete, váš prístup do Kaki sa automaticky obnoví, spolu s vaším profilom i so všetkým vaším obsahom (napr. obľúbené recepty, nákupné zoznamy, priateľstvá, správy, komentáre, fotky atď.).

V prípade, že týchto 30 dní nevyužijete na obnoveniu vášho Kaki účtu, potom bude váš profil i celý váš obsah, ktorý ste v Kaki vytvorili (napr. obľúbené recepty, nákupné zoznamy, priateľstvá, správy, komentáre, fotky atď.), nenávratne zmazaný.

Informácie o dĺžke trvania vášho tarifu i možnosť jeho predĺženia, nájdete vo vašom Kaki účte v sekcii Môj účet.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku, OBJEDNAŤ KAKI
Môžem na Kaki získať nejakú zľavu? +

Áno, okrem aktuálnej zľavy na všetky tarify, ponúkame svojim klientom ďalšiu výhodu. Keď si napríklad vyberiete tarif na celý rok dopredu, znížime vám cenu o celé 2 mesiace. Zaplatíte tak iba 10 mesiacov, ale výhody Kaki, si budete môcť užívať celý rok.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku, OBJEDNAŤ KAKI
V čom je Kaki online kuchárka unikátna? +

Unikátnosť Kaki spočíva vo viacerých veciach. Zameriava sa hlavne na bežne dostupné potraviny, ktoré nájdete v každom supermarkete. Recepty sú pestré, jednoduché a živinovo vyvážené z hľadiska sacharidov, bielkovín, tukov, vlákniny, vitamínov i minerálov. Každý jednotlivec si môže tvoriť vlastné recepty alebo vyberať obľúbené recepty z Kaki databázy.

Jedálničky, ktoré Kaki ponúka, sú nastavované podľa kalorickej potreby každého človeka. Nejde teda o všeobecné a náhodné jedálničky, ktoré sú bežne dostupné na internete. Jedlá v každom jedálničku je navyše možné meniť, podľa chuti alebo časových možností. Pretože tieto jedálničky človeka nefixujú na konkrétny deň a ani čas jedenia. Sú flexibilné, aby si každý človek mohol vyberať jedlá, ktoré mu chuťovo i časovo najviac vyhovujú.

Ku každému jedálničku je možné vygenerovať nákupný zoznam. Ten obsahuje presné množstvo potravín, ktoré konkrétny jedálniček obsahuje. A to v kuchynských mierkach (napr. čajová lyžička, polievková lyžica, kus, krajec atď.). Môžete si tak krásne pozrieť, ktoré potraviny už máte doma a ktoré naopak potrebujete doplniť. Týmto spôsobom nákupný zoznam Kaki zabraňuje plytvaniu potravín, nakoľko budete presne vedieť koľko a čoho potrebujete.

Nákupné zoznamy sú taktiež k dispozícii aj pre každý jednotlivý recept, vaše vlastné jedálničky alebo zoznamy obľúbených jedál, ktoré si sami vytvoríte, výberom z databáze stoviek receptov, ktoré Kaki ponúka.

Revolučnosť Kaki taktiež spočíva v tom, že obsahuje prvky sociálnej siete. To znamená, že každý člen má svoj osobný profil, môže vytvárať priateľstvá s ostatnými členmi, komentovať, lajkovať, posielať im správy, tvoriť vlastné skupiny či témy v diskusnom fóre atď.

Získate tak podporu a motiváciu od ostatných členov, ale i od samotného autora Kaki, výživového poradcu Mgr. Tomáša Hadžegu, PhD.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku, OBJEDNAŤ KAKI
Sú potraviny v Kaki receptoch naozaj bežne dostupné? +

Áno. Víziou Kaki je, naučiť Slovensko zdravo a chutne jesť. V tom spočíva bežná dostupnosť potravín. Chápeme, že BIO potraviny a netradičnejšie jedlá, môžu určitej skupine ľudí vyhovovať (a pár ich v Kaki nájdete), ale taktiež si myslíme, že je dlhodobo náročnejšie tento proces stravovania udržať. Preto sa Kaki zameriava hlavne na bežnú dostupnosť potravín. V receptoch teda bežne nájdete chlieb, pečivo, zemiaky, ryžu, cestoviny, vajíčka, mliečne produkty, mäso, ryby atď.

Keď si chcete toto tvrdenie overiť, môžete si vyskúšať Kaki na 7 dní zdarma. Nič tým neriskujete.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku, OBJEDNAŤ KAKI
Budem musieť užívať nejaké doplnky stravy? +

Nie. Kaki online kuchárka, sa zameriava na recepty, ktoré sú vytvorené z bežne dostupných potravín. Jediný doplnok stravy, ktorý sa môže v niektorých receptoch vyskytnúť, je proteínový nápoj. Ani ten však nie je nutné užívať, nakoľko je možné ho nahradiť alternatívou z bežných potravín, ktorá je v takomto recepte uvedená.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku, OBJEDNAŤ KAKI
Pomôže mi Kaki schudnúť? +

Áno, v prípade, že si vyberiete správny jedálniček a budete ho dodržiavať spolu s odbornými radami, ktoré na vás v Kaki čakajú. Pri správnom výbere jedálnička vám pomôže výpočet vášho odporúčaného denného príjmu energie, vďaka ktorému zistíte, ktorý jedálniček je pre vás najvhodnejší.

Je však dôležité myslieť na to, že Kaki neponúka jedálniček na mieru, ktorý by u každého jednotlivca individuálne bral v úvahu jeho ochorenia, potravinové alergie alebo chuťové preferencie. Keď by ste však hľadali skôr takýto jedálniček na mieru, je možné ho získať. Viac informácií nájdete kliknutím na tento odkaz.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku, OBJEDNAŤ KAKI
Ako rýchlo môžem s Kaki chudnúť? +

Odborné odporúčanie ohľadom rýchlosti chudnutia, sa pohybujú na úbytku 3-4 kg za mesiac. V prípade, že budete dodržiavať Kaki jedálniček a vediete prevažne sedavý životný štýl môžete počítať s váhovým úbytkom 2,0 - 3,0 kg mesačne. V prípade, že ku Kaki jedálničku pridáte aj pravidelnú pohybovú aktivitu, môže Váš mesačný úbytok hmotnosti činiť 3,0 - 4,0 kg mesačne. Je potrebné však počítať s tým, že proces chudnutia je individuálny, preto sa mesačné množstvo schudnutých kilogramov môže u každého človeka líšiť.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku, OBJEDNAŤ KAKI
Bojím sa, že neschudnem +

Rozumieme vašim obavám, a preto sme mysleli aj na toto. Základom úspešného chudnutia vďaka Kaki, je vybrať si ten najvhodnejší jedálniček. V tom vám pomôže výpočet vášho odporúčaného denného príjmu energie, vďaka ktorému zistíte, ktorý jedálniček je pre váš cieľ schudnúť najvhodnejší. Jedálniček obsahuje bežne dostupné potraviny, je časovo nenáročný a jedlá si v ňom môžete ľubovoľne vymieňať. Rovnako si môžete pridávať do jedálnička aj ďalšie iné recepty z Kaki databáze, ale aj vytvárať svoje vlastné. V Kaki navyše nájdete aj ďalšie tipy pre úspešné chudnutie. 

Autorom myšlienky celého projektu Kaki (vrátane receptov), je výživový poradca Mgr. Tomáš Hadžega, PhD. Autor knihy Chudnutie na mieru, ktorý svoje dlhoročné skúsenosti, získané každodennou prácou so stovkami klientov, ktorí spoločne schudli už viac ako 1 000 kilogramov, použil práve v Kaki.

Keď by ste si však stále neboli istý, tým, či vám Kaki môže naozaj pomôcť schudnúť môžete si vyskúšať Kaki na 7 dní zdarma a na základe toho sa rozhodnúť.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku, OBJEDNAŤ KAKI
Bojím sa, že časovo nezvládnem dodržiavať navrhnuté odporúčania +

Jedálničky, ktoré v Kaki nájdete, nie sú žiadnym spôsobom fixované na presné časy jedenia. To je veľká výhoda, nakoľko má každý človek iný denný režim. Preto môžete jedlo konzumovať, kedy vám to samotným vyhovuje. Ďalšie navrhnuté odporúčania napr. ohľadom pohybu nie sú striktné. Pri procese chudnutia je dôležité, aby išlo o vaše vlastné tempo. Budujete si nové návyky. Nebežíte šprint, ale pripravujete sa na maratón. Preto nie je za každú cenu nutné ponáhľať sa. Niekomu trvá schudnutie 15 kilogramov 3 mesiace, niekomu 6 a niekomu 12. To však neznamená, že je niekto lepší alebo horší. Má proste iba svoje vlastné tempo.

Najdôležitejšie pri každej zmene je, nájsť si svoje vlastné tempo, ktoré vám bude vyhovovať. Bez ohľadu na odporúčania a názory z vonkajšieho prostredia. V tom vám Kaki dokáže pomôcť.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku, OBJEDNAŤ KAKI
Nechcem chudnúť, iba chcem spestriť svoje stravovanie. Je Kaki pre mňa vhodné? +

Áno, samozrejme. Vďaka Kaki receptom si môžete spestriť svoje celkové stravovanie alebo iba jedlo v konkrétnej časti dňa.

Aj v takomto prípade však môžete využiť naše Kaki jedálničky. Stačí, keď si do výpočtu zadáte ako cieľ, udržanie hmotnosti. Na základe výsledkov odporúčaného denného príjmu kalórií, si potom môžete zvoliť pre vás vhodný jedálniček.

Alebo si iba vyberiete z databázy svoje obľúbené recepty a budete ich využívať podľa toho ako vám budú vyhovovať.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku, OBJEDNAŤ KAKI
Nemám príliš veľa času na prípravu jedla. Ako veľmi sú Kaki recepty časovo náročné? +

Kaki ponúka recepty s rôznou časou náročnosťou. Každý recept obsahuje informáciu o tom, koľko času budete potrebovať pre prípravu konkrétneho jedla.

Časová náročnosť prípravy jedál, sa v Kaki receptoch pohybuje pri jedlách ako sú raňajky, desiata a olovrant väčšinou do 5-10 minút, a u obedov a večerí väčšinou do 20-30 minút.

Výhodou je, že si môžete v každom recepte vybrať počet, koľko porcií chcete pripraviť. Recept sa vám následne automaticky prepočíta na množstvo ingrediencií, ktoré budete potrebovať. Ušetríte tak veľké množstvo času, keď napríklad pripravujete jedno jedlo pre celú rodinu alebo pre seba na viac dní dopredu.

Ďalšia veľká výhoda spočíva taktiež v tom, že si v Kaki môžete vyfiltrovať recepty podľa kľúčového slova. Napr. rýchly obed, rýchla večera atď. Kaki vám potom následne v takomto prípade vyhľadá a zobrazí, najlepšie recepty podľa vašich časových možností.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku, OBJEDNAŤ KAKI
Koľko receptov Kaki databáza obsahuje? +

Aktuálne Kaki online kuchárka obsahuje viac ako 350 kompletných receptov z bežne dostupných potravín. Recepty sú rozdelené do rôznych kategórií (napr. raňajky, desiata, obed, večera, polievky, dezerty, pudingy, atď.). Každým dňom však do Kaki databáze pribúdajú nové recepty, takže sa ich počet neustále zvyšuje.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku, OBJEDNAŤ KAKI
Pomôžu mi Kaki recepty zdravo pribrať? +

Za určitých okolností áno. Vďaka kalkulačke kalórií, si môžete jednoducho vypočítať, koľko energie denne potrebujete prijať pre efektívne priberanie. Na základe týchto výsledkov, si potom môžete vybrať pre vás vhodný jedálniček. Upozorňujeme však na to, že Kaki jedálničky, nie sú individuálne prispôsobené pre každého človeka, v závislosti napr. na jeho zdravotnom stave či potravinových alergiách a intoleranciách.

Pri snahe pribrať, je dôležité myslieť na to, že každý človek je komplexná bytosť a pripomenúť, že pri priberaní hrá okrem správne nastaveného stravovania, dôležitú rolu taktiež genetika, zdravotná stránka, úroveň stresu a pohybová aktivita. V takomto prípade by vám mohla pomôcť osobná výživová konzultácia alebo individuálny jedálniček na mieru.

Je taktiež potrebné počítať s tým, že priberanie je omnoho náročnejší a časovo dlhší proces ako chudnutie. Preto sa môže stať, že bude trvať aj niekoľko mesiacov, kým sa prejavia očakávané výsledky.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku, OBJEDNAŤ KAKI
Som matka, ktorá varí pre celú rodinu. Sú Kaki recepty vhodné pre mňa aj moje deti? +

Kaki recepty sú vhodné pre každého zdravého človeka bez ohľadu na jeho vek. Obsahujú pestrosť, správne vyváženie makroživín (sacharidy, bielkoviny a tuky) i mikroživín (vitamíny a minerály). Môžu ich teda pokojne konzumovať aj vaše deti.

Je však dôležité myslieť na to, že recepty nie sú individuálne upravené vzhľadom na zdravotný stav konkrétneho človeka. Je treba preto dávať pozor na to, keď má vaše dieťa nejaké ochorenie, ktoré obmedzuje určité potraviny alebo napríklad trpí nejakou potravinovou alergiou či intoleranciou. V takom prípade je potrebné tieto potraviny v konkrétnych receptoch podľa potreby regulovať. 

V prípade potreby individuálneho nastavenia jedálnička vám môže byť nápomocný jedálniček na mieru.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku, OBJEDNAŤ KAKI
Akým spôsobom fungujú Kaki jedálničky? +

Jedálničky v Kaki sú rozdelené do niekoľkých kategórií a to podľa denného odporúčaného príjmu energie. Najnižšia energetická hodnota jedálnička je 1 000 kcal a najvyššia 2 000 kcal denne. Každý jedálniček obsahuje kompletné recepty, ktoré sú kaloricky prispôsobené tak, aby spolu tvorili odporúčaný denný príjem energie. Každý recept je vyvážený z hľadiska hlavných makroživín (sacharidy, bielkoviny a tuky), takže nie je nutné nič počítať. Niektoré jedálničky obsahujú 3 hlavné jedlá dňa, niektoré 4 a niektoré 5.

Jedlá v jedálničkoch nie sú fixované na tradičný model dní v týždni (napr. v pondelok na raňajky musíte jesť vajíčka, v utorok chlieb, v stredu vločky atď.). Kaki jedálničky naopak ponúkajú možnosť konzumovať v danú časť dňa to na čo máte chuť, čas alebo možnosti. Rovnako tak si môžete jedlá uvedené v konkrétny deň vymeniť za iné alebo to isté jedlo pokojne konzumovať niekoľko dní za sebou.

Jedálniček nie je fixovaný na konkrétny počet dní napr. na 7 či 14. Z tohto dôvodu je možné ho využívať bez časového obmedzenia. Počet jedál v jednom jedálničku, sa pohybuje od 63 jedál až po 105 jedál. Plus je možné tieto jedlá doplniť, ktorýmkoľvek jedlom z Kaki databáze receptov.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku, OBJEDNAŤ KAKI
Ako zistím, ktorý Kaki jedálniček je pre mňa vhodný? +

V Kaki členskej sekcii nájdete možnosť výpočtu odporúčanej, dennej potreby energie. Stačí zadať pár vašich údajov a na základe odporúčaného výsledku, si potom môžete vybrať ten správny jedálniček, ktorý vám pomôže dosiahnuť váš cieľ.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku, OBJEDNAŤ KAKI
Ako dlho môžem Kaki recepty využívať? +

Dĺžka využívania Kaki online kuchárky a celého jej obsahu záleží na vás. Môžete začať 7 dňovou skúšobnou verziou zdarma alebo niektorým z tarifov, ktoré ponúkajú možnosť členstva na 1, 3 alebo 12 mesiacov. Stačí kliknúť sem a vybrať si tarif, ktorý vám najviac vyhovuje.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku, OBJEDNAŤ KAKI
Odpovie mi niekto na moje otázky? +

Áno. Svoje otázky môžete v Kaki zdarma klásť v časti Fórum, kde vám na nich radi odpovedia ostatní členovia alebo aj autor Kaki, výživový poradca Mgr. Tomáš Hadžega, PhD.

V prípade záujmu o osobnú konzultáciu alebo o jedálniček na mieru, kontaktuje prosím Tomáša priamo na jeho webových stránkach, FB stránke Tomáš Hadžega alebo mailom na tomas@hadzega.sk.

Ohľadom technických otázok nás môžete kontaktovať mailom na info@kaki.sk.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku, OBJEDNAŤ KAKI

Kontakt

Kaki online kuchárka

Tel. č.: +421 908 405 932

Email: info@kaki.sk

O Kaki a autorovi ste povedali

Vyskúšať Kaki zdarma

Napíšte prosím vaše meno a email. Po vyplnení vám ihneď založíme nový účet Kaki a emailom zašleme prístupové údaje.

Využiť akciu a vybrať vhodný tarif

Kto je autor Kaki?

Mgr. Tomáš Hadžega, PhD.

Autor Kaki online kuchárky

Tomáš je expert na výživu, chudnutie a
telesnú kondíciu s 8 ročnými skúsenosťami.

Absolvent Univerzity Komenského FTVŠ v Bratislave,
Aristotelovej univerzity v Thessalonikách a
Karlovej univerzity FTVS v Prahe.

Publikuje v odborných časopisoch na Slovensku i v zahraničí.

Prevádzkuje vlastnú Výživovú poradňu Hadžega a
Online výživovú poradňu Dr. Hadžega.

Je autor knihy Chudnutie na mieru.

Jeho klienti spoločne schudli už takmer 1 000 kilogramov.

Organizácia BPH - British Publishing House Ltd. ho v roku 2022 zaradila do encyklopédie významných osobností
Slovenskej a Českej republiky.

Maximálna spokojnosť alebo vám vrátime
vaše peniaze

Keď sa vám nebude zdať, že za svoje peniaze získate
mnohonásobne vyššiu hodnotu, tak vám všetky vaše peniaze

bez akýchkoľvek otázok ihneď vrátime späť.

Vyskúšajte si Kaki online kuchárku

Bez zmluvy, bez záväzkov, bez platenia

Nič neriskujete. Kaki si môžete najskôr vyskúšať zdarma. Všetko môžete 7 dní testovať a používať bez platenia. Potom si budete môcť vybrať ľubovoľný z tarifov, ktorý Kaki ponúka. Keď zistíte, že Kaki nie je pre vás, môžete kedykoľvek odísť.

Vyskúšať Kaki zdarma

Napíšte prosím vaše meno a email. Po vyplnení vám ihneď založíme nový účet Kaki a emailom zašleme prístupové údaje.